Kalenteri

Harjoitusvuorot syksy 2022 Oulu

Korvensuoran koulu, Leväsuontie 17, 90630 OULU

MaTiKeToPeLaSu
Cross-sport
17:00-18:00
Muksujudo (5-6v.)
17:00-18:00
Aloittaa 6.9.2022
Cross-sport
17:00-18:00
Samurai (7-8v)
17:00-18:00
Aloitaa 8.9.2022
Cross-sport
17:00-18:00
Sovellettu-judo, pienet
11:00-12:00
Aloittaa 10.9.2022
Perhejudo 11:00-12:00
(pienet lapset vanhemman kanssa)
Aloittaa 21.8.2022

Taiso-ryhmä klo 13-14
Värinuoret (9-12v)
18:00-19:00
Peruskurssit
18:00-19:00
Kaksi ryhmää:
1) 9 -12v ja
2) nuoret ja aikuiset
Värinuoret (9-12v)
18:00-19:00
Peruskurssit
18:00-19:00
Kaksi ryhmää:
1) 9 -12v ja
2) nuoret ja aikuiset
Aloitus 8.9.2022
Sovellettu-judo, isot
12:00-13:00
Aloittaa 10.9.2022
Naisten judo 17:00-18:30
Yleinen 19:00-20:30
(nuoret ja aikuiset kilpailijat)
Kuntojudo
19:00-20:30
(aikuiset kuntoilijat)
Yleinen 19:00-20:30
(nuoret ja aikuiset kilpailijat)
Yleinen ja kuntojudo 19:00-20:30

Harjoitusvuorot 2022 syksy Liminka

Krankka-areena, Karintie 16, 91900 Liminka

MaTiKeToPeLaSu
Muksujudo 12:00-13:00
Pienet 17:30-18:30Pienet 17:30-18:30
Isot 18:30-20:00Isot 18:30-20:00

Kausisuunnitelma 2021-22

Tapahtumakalenteri keväälle 2022 U11/U13

PvmTapahtumaPaikka
29.1.2022Oulu-ShiaiOulu
18-20.3.2022Pohjois-Suomen alueleiriOulu
9.4.2022Aprilli ShiaiKurikka
14.5.2022Haru ShiaiOulu
21.5.2022Koyama ShiaiRovaniemi

Tapahtumakalenteri keväälle 2022 U15

PvmTapahtumaPaikka
22.1.2022Samurai CupIdeapark Lempäälä
29.1.2022Oulu ShiaiOulu
4-5.3.2022Baltic Sea Championships 2022Orimattila
4-6.3.2022Baltic Sea Championships LeiriOrimattila
6.3.2022Baltic Sea CampOrimattila
18.20.3.2022Pohjois-Suomen alueleiriOulu
2.4.2022Samurai Cup 2Nummela
9.4.2022Aprilli Shiai Kurikka
23.4.2022Hämeenlinna ShiaiHämeenlinna
14.5.2022Haru Shiai Oulu
21.5.2022Koyama ShiaiRovaniemi
25.5-30.5.2022Budo Nord CupRuotsi

Tapahtumakalenteri keväälle 2022 U18/U21

PvmTapahtumaPaikka
8-9.1.2022Tuomarin peruskurssiOulu
22.1.2022Samurai CupIdeapark Lempäälä
29.1.2022Oulu ShiaiOulu
3-6.2.2022Edustusvalmennusleiri U18/U21Pajulahti
26.2.2022Alle 18- ja 21-vuotiaiden SM-kilpailut 2022Vantaa
26-27.2.2022Nuorten SM-kilpailut Vantaa
27.2.2022Alle 18- ja 21-vuotiaiden SM-joukkuekilpailut Vantaa
4-5.3.2022Baltic Sea Championships 2022Orimattila
4-6.3.2022Baltic Sea Championships LeiriOrimattila
6.3.2022Baltic Sea CampOrimattila
18.20.3.2022Pohjois-Suomen alueleiriOulu
2.4.2022Samurai Cup 2Nummela
9.4.2022Aprilli Shiai Kurikka
14-17.4.2022Edustusvalmennusleiri U18Pajulahti
14-20.4.2022Edustusvalmennusleiri U21 ja aikuisetPajulahti
23.4.2022Hämeenlinna ShiaiHämeenlinna
7.5.2022Judon SMTampere
8.5.2022Judon Mixed Team SM-kilpailuTampere
14.5.2022Haru Shiai Oulu
21.5.2022Koyama ShiaiRovaniemi
25.5-30.5.2022Budo Nord CupRuotsi

Edelliset kausisuunnitelmat (2020-21) esimerkkinä

Tapahtumakalenteri syksylle 2020 U15, U13 ja nuoremmat

VkoPvmTapahtumaKyyti
3530.8.Samurai Cup, TurkuOma
4110.10.Barents Cup, RovaniemiBussi
4110.10.Samurai Cup, RovaniemiOma
41, 4210.-14.10.Yläkoululeiri, RovaniemiOma
457.11.Genelec-turnaus, IisalmiBussi
4614.11.Seibukan shiai, KurikkaOma
48 27.-29.11.Haru shiai ja leiri, Oulu

Tapahtumakalenteri syksylle 2020 U18

VkoPvmTapahtuma
3420.-23.8.Maju-leiri, Pajulahti
3530.8.Samurai Cup, Turku
4110.10.Samurai Cup, Rovaniemi
41, 4210.-14.10.Yläkoululeiri, Rovaniemi
4216.-18.10.Maju-leiri, Varala
4324.10.Finnish Judo Open, Tampere
457.11.Genelec-turnaus, Iisalmi
4827.-29.11.Haru shiai ja leiri, Oulu
52, 5327.-30.12.Maju-leiri, Varala