Kalenteri

Harjoitusvuorot syksy 2022 Oulu

Korvensuoran koulu, Leväsuontie 17, 90630 OULU

MaTiKeToPeLaSu
Cross-sport
17:00-18:00
Muksujudo (5-6v.)
17:00-18:00
Aloittaa 6.9.2022
Cross-sport
17:00-18:00
Samurai (7-8v)
17:00-18:00
Aloitaa 8.9.2022
Cross-sport
17:00-18:00
Sovellettu-judo, pienet
11:00-12:00
Aloittaa 10.9.2022
Perhejudo 11:00-12:00
(pienet lapset vanhemman kanssa)
Aloittaa 21.8.2022

Taiso-ryhmä klo 13-14
Värinuoret (9-12v)
18:00-19:00
Peruskurssit
18:00-19:00
Kaksi ryhmää:
1) 9 -12v ja
2) nuoret ja aikuiset
Värinuoret (9-12v)
18:00-19:00
Peruskurssit
18:00-19:00
Kaksi ryhmää:
1) 9 -12v ja
2) nuoret ja aikuiset
Aloitus 8.9.2022
Sovellettu-judo, isot
12:00-13:00
Aloittaa 10.9.2022
Naisten judo 17:00-18:30
Yleinen 19:00-20:30
(nuoret ja aikuiset kilpailijat)
Kuntojudo
19:00-20:30
(aikuiset kuntoilijat)
Yleinen 19:00-20:30
(nuoret ja aikuiset kilpailijat)
Yleinen ja kuntojudo 19:00-20:30

Harjoitusvuorot 2022 syksy Liminka

Krankka-areena, Karintie 16, 91900 Liminka

MaTiKeToPeLaSu
Muksujudo 12:00-13:00
Pienet 17:30-18:30Pienet 17:30-18:30
Isot 18:30-20:00Isot 18:30-20:00

Kausisuunnitelma 2022-23

Tapahtumakalenteri syksylle 2022 U11/U13

PvmTapahtumaPaikka
10-11.9.202224h tatamillaOulu
29.10.2022Tampere ShiaiTampere
12.11.2022Genelec ShiaiIisalmi
19.11.2022Seibukan ShiaiKurikka

Tapahtumakalenteri syksylle 2022 U15

PvmTapahtumaPaikka
27-28.8.2022Samurai CupVantaa
10-11.9.202224h tatamillaOulu
15-19.10.2022Samurai Cup +
Leiri
Rovaniemi
29.10.22Tampere ShiaiTampere
5-6.11.2022FJOTurku
12.11.2022Genelec ShiaiIisalmi
19.11.2022Seibukan ShiaiKurikka
3-9.12.2022BSC + leiri Orimattila

Edelliset kausisuunnitelmat (2020-21) esimerkkinä

Tapahtumakalenteri syksylle 2020 U15, U13 ja nuoremmat

VkoPvmTapahtumaKyyti
3530.8.Samurai Cup, TurkuOma
4110.10.Barents Cup, RovaniemiBussi
4110.10.Samurai Cup, RovaniemiOma
41, 4210.-14.10.Yläkoululeiri, RovaniemiOma
457.11.Genelec-turnaus, IisalmiBussi
4614.11.Seibukan shiai, KurikkaOma
48 27.-29.11.Haru shiai ja leiri, Oulu

Tapahtumakalenteri syksylle 2020 U18

VkoPvmTapahtuma
3420.-23.8.Maju-leiri, Pajulahti
3530.8.Samurai Cup, Turku
4110.10.Samurai Cup, Rovaniemi
41, 4210.-14.10.Yläkoululeiri, Rovaniemi
4216.-18.10.Maju-leiri, Varala
4324.10.Finnish Judo Open, Tampere
457.11.Genelec-turnaus, Iisalmi
4827.-29.11.Haru shiai ja leiri, Oulu
52, 5327.-30.12.Maju-leiri, Varala